Bolt Kategóriák

Kompatibilis a NETGEAR AGM731F 1000BASE-SX/LC Muiti-mód/850nm 1,25 G 550m DDM Adó SFP modul

Új

Ft3 937

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Címkék: lc lc, sfp modul, sfp transceiver module, Olcsó lc lc, Magas Minőségű sfp modul, China sfp transceiver module Suppliers.

Készülék Típus darab
Csomag Méret 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
Csomag Súlya 0.08kg (0.18lb.)
Modell Száma AGM731F
Állapot Új OEM
Márka Név SMTE

Írd meg véleményed

Kompatibilis a NETGEAR AGM731F 1000BASE-SX/LC Muiti-mód/850nm 1,25 G 550m DDM Adó SFP modul

Kompatibilis a NETGEAR AGM731F 1000BASE-SX/LC Muiti-mód/850nm 1,25 G 550m DDM Adó SFP modul

Kapcsolódó termékek
A termék egészült ki a lista hasonlítsa össze